2019 m. paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ kviečia į Uteną!

Regioninė paroda

Gražių tradicijų įgyjanti paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ balandžio 24–25 d. keliauja į Uteną. Trečiąją Ugdymo plėtotės centro inicijuojamą parodą po savo stogu įkurdins Utenos Dauniškio gimnazija.

Šių metų parodos tema – Prasmės ir atradimų mokykla. Mokytojus, mokyklų vadovus, mokyklų steigėjus, švietimo pagalbos specialistus kviečiame pasisemti idėjų, kaip kurti aktualų ugdymo turinį, tobulinti bendravimą ir bendradarbiavimą bei prisidėti prie asmenybės augimo.

Parodoje planuojame daugiau kaip 50 nemokamų renginių. Juose susitiksite su įdomiais, profesionaliais lektoriais ir švietimo praktikais. Parodos dalyviai stenduose pristatys mokymo(si) priemones, įrangą, edukacines veiklas bei pakvies pabendrauti su savo atstovais. Taigi, vienoje vietoje rasite ir išgirsite tai, ko tik gali prireikti – įkvepiančias sėkmės istorijas, profesionalią švietimo pagalbą ir siūlomas naujoves., Apsilankykite parodoje ir sukurkite savo Prasmės ir atradimų mokyklą!

Jau šiandien pasižymėkite balandžio 24–25 d. savo kalendoriuose ir kartu su kolegomis atvykite į Uteną!

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Utenos miesto savivaldybe ir Utenos švietimo centru bei Utenos Dauniškio gimnazija.

Informacijos šaltinis: https://regionine.ugdome.lt/paroda-suzinokime-tobulekime-veikime-kviecia-i-utena/