Konferencija Etnografinių regionų metams ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25–mečiui paminėti

Kviečiame į konferenciją „Etnografinių regionų identiteto pagrindai kaip ugdymo turinys nacionalinei vienybei puoselėti“, kuri vyks 2015 m. vasario 12–13 d. (ketvirtadienį-penktadienį) Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakultete (Herkaus Manto g. 84, Klaipėda).
Konferencijos tikslas – aptarti mokinių etnokultūrinio ugdymo aktualijas, iššūkius, pasidalyti patirtimi ir numatyti veiklas, skirtas 2015-aisiais minimiems Etnografinių regionų metams paminėti, aptarti etninės kultūros ugdymo priemones, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25–mečiui paminėti.

Kviečiame formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų vadovus, savivaldybių administracijų švietimo padalinių specialistus, atsakingus už etninės kultūros ugdymą, švietimo centrų metodininkus, atsakingus už etninę kultūrą ir metodinę veiklą, etninės kultūros mokytojus, įvairių dalykų mokytojus, etninę kultūrą integruojančius į ugdymo procesą, etninės kultūros mokslininkus, tyrėjus ir puoselėtojus, būsimuosius etninės kultūros specialistus ir jų rengėjus, vyriausybinių, nevyriausybinių, visuomeninių organizacijų atstovus dalyvauti Etnografinių regionų metų pradžios renginyje. Konferencijoje bus pristatomi žodiniai, stendiniai, vaizdo pranešimai, vyks darbas grupėmis bei diskusijos.

Pridedamas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos kvietimas su prašymu sudaryti galimybę dalyvauti minėtoje konferencijoje ir renginio programa.

Dalyviams konferencija ir maitinimas nemokami.

Konferencijos dalyviams bus išduodami Klaipėdos universiteto pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą renginyje.

Apgailestaujame, kad už nakvynę apmokėti negalėsime.

Dalyvių prašytume registruotis čia.

Maloniai laukiame Etnografinių regionų metų pradžios renginyje.

Kvietimas į konferenciją 2015-02-06
Etnines kultūros konferencijos programa 2015-02-06

Šaltinis čia.

Atsakyti