Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją – paminėkime kartu su kituose kraštuose gyvenančiais tautiečiais!

lietuva-kvieciaLietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) inicijuoja pilietinę akciją „Lietuva kviečia“. Jos tikslas – suburti užsienyje gyvenančius lietuvius, naujuosius jų draugus ir Lietuvos mokyklų mokinius bei kartu sukurti sveikinimą Lietuvai, mininčiai Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šiemet akcijoje kviečiamos dalyvauti ugdymo įstaigos, verslo įmonės, nevyriausybinės organizacijos, valstybės įstaigos ir kitos organizacijos.

 

Vasario16–kovo 8 dienomis kartu su savo klase, grupe ar kolegomis surenkite Skype konferencijas: susisiekite su išvykusiais draugais ir kartu sukurkite bendrą nuotraukų koliažą-sveikinimą Lietuvai Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.

Jį atsiųskite el. paštu lithuaniacalling@lvjc.lt iki kovo 8 dienos.

Kovo 7–10 dienomis LVJC vyks renginiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

Mobiliojoje kino galerijoje bus rodomi J. Meko filmuoti kino kadrai apie pasaulio žiniasklaidos reakciją 1990 metais į Lietuvos nepriklausomybės atgavimą, o po peržiūros organizuojamos Skype konferencijos, kuriose renginio dalyviai bus kviečiami pabendrauti su užsienio lietuviais aktualiomis Tėvynei temomis.

Dalyvavimo akcijoje sąlygos ir išsamesnė informacija teikiama LVJC svetainėje.

Jadvyga Duksienė
Informacinių technologijų skyriaus metodininkė

Šaltinis
upc_violet

Atsakyti