Lituanistų ir istorikų forumas „Kaip atrasti Vasario 16-osios Respubliką mokykloje?“

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Kauno miesto savivaldybė ir Kauno Maironio universitetinė gimnazija kviečia į Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų ir istorikų forumą „Kaip atrasti Vasario 16-osios Respubliką mokykloje?“, kuris vyks 2016 m. balandžio 29–30 d. Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje (Gimnazijos g. 3, Kaunas).

Forumo tikslas – aktualizuoti Lietuvos Respublikos (1918–1940) palikimą, idėjų gyvybingumą ir tęstinumą, aptarti, ką ir kaip pasakojame apie Vasario 16-osios Respubliką mokykloje, pasidalyti naujausiais istorijos, literatūros, kultūros istorijos tyrimais ir įžvalgomis, telkti akademinę ir mokytojų bendruomenę.

Forumo pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija nuo 10.00 val. Forumo dalyviams bus išduotos pažymos.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki balandžio 27 d. Registruodamiesi pažymėkite, ar jums būtų reikalinga nakvynė. Preliminari nakvynės kaina: vienvietis kambarys (su pusryčiais) – 29,00 eurai, dvivietis (su pusryčiais) – 33,00 eurai.

Norinčius vykti į Kauną iš Vilniaus užsakytu autobusu prašome pranešti elektroniniu paštu Meilei Čeponienei. Būtinai nurodykite ir mobilaus telefono numerį, kad galėtume su jumis susisiekti vėliau. Primename, kad autobuso vietų skaičius ribotas.

Išsamesnė informacija tel. (8 5) 277 9881 arba el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt.

Atsakyti