2017 metus siūloma paskelbti Kazio Bradūno metais

Seimui siūloma 2017 metus paskelbti Kazio Bradūno metais. Tokį nutarimo projektą įregistravo Seimo nariai Eugenijus Jovaiša, Edmundas Pupinis, Aušra Papirtienė, Arūnas Gumuliauskas, Levutė Staniuvienė, Raminta Popovienė ir Kęstutis Smirnovas.

„Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kazys Bradūnas yra ryškiausias XX amžiaus žemininkų-lankininkų kartos poetas, redaktorius, JAV lietuvių literatūrinio ir kultūrinio gyvenimo organizatorius“, – pažymima nutarimo projekte.

Jame siūloma Vyriausybei sudaryti Kazio Bradūno metų komisiją, kuri iki šių metų gruodžio 31 d. parengtų Kazio Bradūno metų veiksmų planą. Taip pat siūloma 2017 metų valstybės biudžete numatyti lėšų Kazio Bradūno metų komisijos sudarytam ir patvirtintam veiksmų planui įgyvendinti.

Lrytas.lt 2010

 

Atsakyti