7-12 kl. moksleivių apklausa „Kaip skaitai?“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kviečia visus 7-12 klasių šalies mokinius užpildyti anketą apie skaitymo įpročius.
Anketa siekiama išsiaiškinti, kaip ir kada moksleiviai skaito, kokią literatūrą mėgsta, kokiais kanalais gauna informaciją apie naujas knygas ir autorius, dėl kokių priežasčių skaito, kokie motyvai skatina ir skatintų skaityti.

Anketa yra anoniminė, o sukaupti duomenys bus naudojami tik apibendrinti, rengiant įvairius su jaunimo skaitymu susijusius projektus, siekiant skatinti skaitymą tarp paauglių visoje šalyje, taip pat plečiant bibliotekoje paaugliams teikiamų paslaugų spektrą. Užildyti anketą trunka 10-15 min.

Anketą galima užpildyti dviem būdais – internetu (Google form) arba užpildyti popierinę anketą ir ją nufotografavus ar nuskenavus atsiųsti el. p. egle.baliutaviciute@lnb.lt arba siųsti Lietuvos nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentui adresu Gedimino pr. 51, LT-01504 Vilnius.

Anketų laukiame iki birželio mėn. pabaigos.

Anketą pildyti internetu galite čia:

https://docs.google.com/forms/d/1EI_ty7Ip6pTsskVvBHqX781d682fsBjVrZ_80_GnLjs/viewform?c=0&w=1

Anketą parsisiųsti galite čia.
Skaitymo metai

Maloniai prašome paraginti mokinius užpildyti anketą.