Atmintinėje abiturientams – viskas apie 2018 m. brandos egzaminus ir stojamuosius

Švietimo ir mokslo ministerija išleido knygelę apie 2018 m. brandos egzaminus, abiturientams žinotinas datas, priėmimą į profesinio mokymo įstaigas ir aukštąsias mokyklas šiemet.

Ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidarytos 16-osios tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos „Studijos 2018. Įjunk ateitį“ dalyviai šluote šlavė atmintines iš Švietimo ir mokslo ministerijos stendo.

Kaip Eltai sakė ministerijos darbuotojai, atmintinė su abiturientams, jų tėvams ir mokytojams aktualiausia 2018 m. brandos egzaminų bei stojamųjų informacija, išleista 25 tūkst. tiražu ir artimiausiu metu turėtų pasiekti visas mokyklas.

Be egzaminų pasirinkimo, jų tvarkaraščio ir stojamųjų datų, atmintinėje – abiturientams ir ankstesnių laidų absolventams, kurie rinksis tolesnes studijas, aktuali informacija apie konkursinius dalykus, kurie bus privalomi stojant į universitetus 2018 metais, priėmimo į profesines mokyklas sąlygos.

Atmintinę galima rasti ir internete:
https://www.smm.lt/uploads/documents/kiti/Atmintin%C4%97-abiturientams-2018.pdf