Aurelija Gritėnienė. Geriausios ir ne tokios geros 2017 m. vaikų ir paauglių knygos

2017-aisiais išleista daugiau nei 100 lietuvių autorių knygų vaikams ir paaugliams. Sklandžios, turtingos, gyvos kalbos pavyzdžių jose rasime ne vieną. Yra tekstų, kuriuos norisi ne tik daug kartų skaityti, bet ir mokytis atmintinai. Tačiau, pasak rašytojo Aido Jurašiaus, „Kur tu rasi šiais laikais daiktą be trūkumų?“. Straipsnyje atskleidžiama, kaip vaikų ir paauglių literatūros kūrėjai geba pasinaudoti kalbos išgalėmis, taip pat pateikiama diskutuotinų ar taisytinų kalbos dalykų.
2017 m. vaikų ir paauglių knygos

 

Straipsnis svetainėje skelbiamas gavus autorės leidimą, maloniai tarpininkaujant „Gimtosios kalbos“ redakcijai.

Primename, kad jau vyksta „Gimtosios kalbos“ prenumerata.
Užsakykime žurnalą kiekvienai mokyklai.