Dalyvaukime nuotolinėje viktorinoje „Antano Baranausko „žodžūgio“ pėdsakais…“

Šiemet 90-mečio sukaktį švenčiantis A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus laukia svečių Anykščiuose ir kviečia šioje viktorinoje laimėti kaip prizą kvietimą atvykti ir mėgautis viešnage nemokamai.

2017 m. vasario 28 d., antradienį, 17 val. svetainėje www.baranauskas.lt startuos nuotolinė viktorina „Antano Baranausko „žodžūgio“ pėdsakais…“. Jos užduotys pakvies jaunuosius lietuvių kalbos ir literatūros paslapčių mėgėjus pažinti Antaną Baranauską – kalbininką, terminijos ir pirmosios lietuvių tarmių klasifikacijos kūrėją. Viktorinoje gali dalyvauti vyresniųjų klasių mokiniai ir studentai, kuriems įdomu pažinti lietuvių kalbos paslaptis.

Viktorinoje  bus pateiktas pluoštas klausimų, kviečiant paieškoti į juos atsakymų visur, kur tik įmanoma: knygose, internete, konsultuojantis su žinovais, o galbūt tiesiog pasvarstant ir apsisprendžiant savarankiškai. Rezultatas bus įskaitytas, jei užpildytą viktorinos užduočių lapą atsiųsite el. paštu vzmkonkursai@gmail.com per 48 valandas – iki kovo 2 dienos 17 val.

Visiems viktorinos laureatams (dalyviams, surinkusiems 50 proc. ir daugiau taškų už teisingus atsakymus), dovanosime kultūrinę viešnagę Anykščiuose – nemokamą 2 dienų kelionę po visas devynias A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus ekspozicijas. Tokio paties prizo gali sulaukti ir mokytojai, jei 10 ir daugiau jų paskatintų mokinių taps viktorinos laureatais. O pačius tiksliausius A. Baranausko talentų žinovus apdovanosime specialiaisiais prizais.

Iki susitikimo prie starto linijos adresu:

http://www.baranauskas.lt/lt/left/kvieciame/konkursai/viktorina-apie-kalbos-paslaptis/

Informacija teikiama tel. 8 612 81067, el. p. a.vienuolis@gmail.com.

A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus