Diskusija „Globalus ir lokalus žvilgsnis į vaikų literatūrą“

Kokių naujienų apie vaikų literatūrą ir jos tyrimus iš Naujoje Zelandijoje vykusio 35-ojo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) pasaulinio kongreso parsivežė Lietuvos atstovai? Kaip mūsų šalies vaikų literatūra atrodo pasaulio kontekste, kuo mes išskirtiniai, stiprūs, o į ką turėtume atkreipti dėmesį, gal net pasitempti? Galiausiai ko galėtume pasimokyti iš Naujosios Zelandijos bibliotekų?

Tik ką duris po renovacijos atvėrusioje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančią diskusiją moderuos dr. Kęstutis Urba (VU bei LNB), o su juo šnekučiuosis Inga Mitunevičiūtė (LNB), dr. Asta Gustaitienė (VDU), Benas Bėrantas („Nieko rimto“), Justina Juciūtė (AMB) bei Giedrė Narbutaitė (AMB).

Ši diskusija yra pirmasis diskusijų bei viešųjų paskaitų ciklo POKALBIAI APIE VAIKŲ LITERATŪRĄ renginys. Renginių ciklas organizuojamas LNB Vaikų ir jaunimo literatūros departamento bendradarbiaujant su IBBY Lietuvos skyriumi. Diskusija bus filmuojama, ją vėliau bus galima peržiūrėti internete.


Kviečiame pasiklausyti diskusijos bei užduoti dominančius klausimus, kuriuos į diskusiją neatvyksiantys turi galimybę užduoti iki rugsėjo 14 dienos el. p. egle.baliutaviciute@lnb.lt.

Renginys vyks Lietuvos nacionalinės bibliotekos 5 aukšto konferencijų salėje.

Daugiau informacijos el. paštu egle.baliutaviciute@lnb.lt bei tel. (8-5) 239 8564.


Rubinaitis

Atsakyti