Dokumentų rengėjams – „Dokumentų tekstai ir formuluotės“

Tvarkingi dokumentai pasižymi ne tik tinkamu įforminimu, bet ir taisyklinga kalba. Naujas Lietuvių kalbos instituto leidinys „Dokumentų tekstai ir formuluotės“ – puiki pagalba valstybinių įstaigų tarnautojams, privačioms įmonėms ar asmenims, kuriems tenka susidurti su dokumentų rengimu.

Tvarkingi dokumentai pasižymi ne tik tinkamu įforminimu, bet ir taisyklinga kalba. Naujas Lietuvių kalbos instituto leidinys „Dokumentų tekstai ir formuluotės“ – puiki pagalba valstybinių įstaigų tarnautojams, privačioms įmonėms ar asmenims, kuriems tenka susidurti su dokumentų rengimu.

Naujasis leidinys parengtas remiantis 2003 m. išleista knyga „Dokumentų tekstai“, kuri yra gerokai papildyta. Leidinyje pagal naujausius reikalavimus aptarti bendrieji dokumentų rengimo ir įforminimo klausimai, pateikti rašybos patarimai, įtrauktas naujas skyrius „Būdingosios dokumentų formuluotės“, patikslinti ir papildyti dokumentų tekstų pavyzdžiai, o kai kurių pasenusių pavyzdžių atsisakyta. Šiame leidinyje taip pat pateiktos rekomendacijos, kaip taisyklingai rašyti gyvenimo aprašymą ar prašymą.

Leidinį recenzavo prof. dr. Albinas Drukteinis, Danguolė Černiauskienė.

Leidinį įsigyti galite Lietuvių kalbos instituto knygyne (tel. (8 5)  234 6058, el. p. knygynas@lki.lt

LKI logo