Edukacinio projekto, skirto M. Valančiaus atminimui įamžinti, M. Valančiaus ir Vydūno kūrinių skaitymai ir intepretacijos

 

Renginio pavadinimas:
Edukacinio projekto, skirto M. Valančiaus atminimui įamžinti, M. Valančiaus ir Vydūno kūrinių skaitymai ir intepretacijos
Renginio tipas:
Edukacinis renginys
Dalyviai:
Bendrojo ugdymo mokyklų
Renginio data:
2018 m. gegužės 11 d., 11–15 val.
Vieta:
Šalčininkų r. Dieveniškų technologijų ir verslo mokykla
Papildoma informacija:
Aušra Žemaitytė
8 5 2671930
ausra.zemaityte@lmnsc.lt

Gegužės 11 d. Dieveniškėse vyks Edukacinio projekto, skirto M. Valančiaus atminimui įamžinti, renginys „M.Valančiaus žingsnių aidas Vilniaus krašte“.

Tai tęstinis projektas vyksiantis jau septintus metus. Dalyviai ne tik skaitys M. Valančiaus kūrinius, bet ir pristatys jo kūrybos bei biografijos epizodų inscenizacijas. Šiais metais projektas papildytas Vydūno, minint jo 150-asias gimimo metines, temomis.

Projekto idėjos autorius skulptorius Gediminas Radzevičius pristatys projekto istoriją, dalyviai aplankys skulptoriaus sukurtą ir Dieveniškių bažnyčios šventoriuje pastatytą M. Valančiui skirtą koplytstulpį.