Eskizai apie Balį Didįjį

2016 m. gegužės 17 d., antradienį, 18 val. Vinco Krėvės-Mickevičiaus muziejuje (Tauro g. 10-1, Vilnius) garsūs Lietuvos aktoriai Dalia Storyk-Zykuvienė ir Remigijus Vilkaitis pirmą kartą pristatys žiūrovams savo naują meninę programą „Eskizai apie Balį Didįjį“, specialiai sukurtą Balio Sruogos 120-osioms gimimo metinėms paminėti.

Meninėje kompozicijoje aktorių profesionalų duetas atskleis Balio Sruogos asmenybę per jo gyvenimo faktus ir kūrybinį palikimą. Kūrybos vakaras vyks autentiškoje Vinco Krėvės namų aplinkoje, kur Balys Sruoga dažnai užsukdavo į svečius aplankyti savo kaimyno ir bičiulio, pabendrauti su juo bei kartu pažaisti prie šachmatų stalelio. Apie dviejų Vilniaus universiteto profesorių – Balio Didžiojo ir Vinco Mažojo – draugystę pasakos muziejaus vadovas Vladas Turčinavičius. Kanklėmis skambins Žemyna Trinkūnaitė. Būkite pirmieji, kurie pamatysite šį meninį projektą! Renginys nemokamas.

VMMD Vinco Krėvės-Mickevičiaus memorialinis butas-muziejus
Tauro g. 10-1, LT-01114, Vilnius
Darbo laikas: II-VI, nuo 10 iki 17 val.
(8-5) 262 01 48
kreve@takas.lt
www.vilniausmuziejai.lt

2016 05 17

Atsakyti