Forumas „Ugdymo turinio kaita: užsienio patirtis sprendimams Lietuvoje“

Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija 2018 m. lapkričio 5 d. organizuoja forumą „Ugdymo turinio kaita: užsienio patirtis sprendimams Lietuvoje“.

Forume Lietuvos ugdymo turinio atnaujinimo gaires pristatys LR švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, tarptautine ugdymo turinio atnaujinimo patirtimi ir įžvalgomis pasidalys dr. Philas Lambertas, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) programos „Švietimas 2030. Mokymosi gairės“ ekspertas (Sidnėjaus universitetas, Australija), ir dr. Zane Olina, Latvijos nacionalinio švietimo centro projekto „Kompetencijomis grįstas ugdymo turinys“ vadovė (Latvija).Viešojoje ekspertų diskusijoje dalyvaus Lietuvos universitetų, bendrojo ugdymo mokyklų atstovai.

Šiame forume tęsiamos vasarą su švietimo bendruomenėmis pradėtos diskusijos apie Mokykla 2030.

Lauksime visų Fizinių ir technologijos mokslų centre, Saulėtekio al. 3, Vilnius. Renginio trukmė nuo 10.30 val. iki 16.00 val.

Kviečiame registruotis į forumą iki spalio 30 d.

Forumo programa 2018-10-26