Informacija apie leksikos projekto darbus

Projekto „Moderniosios lietuvių kalbos leksikos pokyčių integracija į mokymo turinį ir mokytojų dalykinių kompetencijų ugdymas“ dalyviams jau parengti ir el. paštu netrukus bus išsiųsti rudens darbų planai (į kuriuos įeina ir du internete paskelbti klausimynai – mokytojams ir mokiniams)  su paaiškinimais.

Numatytus darbus reikės atlikti per rugsėjį, o spalio pabaigoje kviesime į antrąjį seminarą. Numatoma data – spalio 26 d. (pirmadienis). Seminaro programą taip pat siųsime ir el. paštu, ir skelbsime šiame puslapyje, tik dar kiek vėliau.

Projekto dalyviai paskleis informaciją apie rudens darbus ir savo kolegoms mokytojams, bet jei norite prisidėti prie mokyklinės leksikos tyrimų, leksikos vertinimo problemų sprendimo ir kūrybinių užduočių naudojant skaitmeninius lietuvių kalbos išteklius, dar galite įsitraukti į projektą ir dabar. Rašykite el. p. adresu ritam@lki.lt, ir atsiųsime visą reikalingą informaciją.

Šaltinis čia

Atsakyti