Jau galima registruotis į seminarą „Politinis raštingumas ir socialinis ugdymas mokykloje“

Ugdymo plėtotės centras drauge su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu bei Valstybės pažinimo centru kviečia mokytojus dalyvauti trijų dienų seminare, kuris vyks 2017 m. rugpjūčio 28–30 dienomis Vilniuje. Seminaro tikslas: plėtoti mokytojų politinį raštingumą, supažindinti su socialinio ugdymo turinio aktualijomis 2017–2018 mokslo metais. Seminaras vyks pagal akredituotos nacionalinės kvalifikacijos tobulinimo programos „Nacionalinio saugumo ir pilietiškumo nuostatų stiprinimas ugdyme“ pagrindinį modulį „Pilietiškumo ir nacionalinio saugumo pagrindai“.

Seminaro metu Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojai skaitys pranešimus nacionalinio saugumo, medijų raštingumo, terorizmo bei piliečių dalyvavimo rinkimuose temomis. Numatomi lektoriai: dr. Nerijus Maliukevičius, dr. Margarita Šešelgytė, dr. Ieva Petronytė. Taip pat bus pristatytas naujienlaiškio „Aktualijos. O ką manai tu?“ projektas ir metodinės rekomendacijos.

Antroji mokymų diena vyks Valstybės pažinimo centre ir bus skirta dirbti su metodine medžiaga „Pamokos Valstybės pažinimo centre“ kartu su šios mokomosios medžiagos rengėjais mokytojais praktikais.

Paskutinę seminaro dieną mokytojai drauge su Ugdymo plėtotės centro metodininkais aptars socialinio ugdymo taikinius, ugdymo turinio koregavimo ir kitus aktualius klausimus.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai kviečiami dalyvauti dvi pirmąsias seminaro dienas.

Seminaras nemokamas. Kelionės išlaidų dalyviams padengti negalėsime. Dalyviams, atvykusiems iš tolimesnių regionų, bus sudaryta galimybė apsigyventi bendrabučio tipo kambariuose Vilniuje.

Registracija vyksta elektroninėje erdvėje „Ugdymo sodas“. Dalyviams išduosime Ugdymo plėtotės centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

upc_violet