23-ioji tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija

2016 m. rugsėjo 23–24 d. VU Filologijos fakultete vyks 23-ioji tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencijaReikšmė kalboje ir kultūroje“, skirta iki šiol mažiausiai akcentuotai J. Jablonskio tyrimų sričiai – semantikai.
VU Filologijos fakulteto Lietuvių kalbos katedros ir Lietuvių kalbos instituto Bendrinės kalbos tyrimų centro organizuojamoje konferencijoje planuojama susitelkti į semantikos problemas senojoje raštijoje, tarmėse, bendrinėje kalboje, taip pat į kultūrinių reikšmių aspektus. Iš viso numatytos keturios sekcijos:• Bendrinės kalbos sekcija;
• Dialektologijos sekcija;
• Etnolingvistikos sekcija;
• Senosios raštijos sekcija.

Konferencijos „Reikšmė kalboje ir kultūroje“ tikslas – suburti įvairių kalbos lygmenų reikšminiais aspektais besidominčią tarptautinę patyrusių ir jaunųjų lingvistų bendruomenę akademiniam dialogui, suteikti galimybę gilinti semantikos žinias, keistis skirtingų lingvistinių mokyklų metodologine patirtimi.

Daugiau informacijos apie konferenciją žr.
http://www.jablonskis2016.flf.vu.lt/lt/

Informaciją papildysime.

LKI

Atsakyti