Jau netrukus – konferencija „Rašytinis palikimas ir informacinės technologijos – El’manuscript-2016”

2016 m. rugpjūčio 22–28 dienomis maloniai visus kviečiame dalyvauti Lietuvių kalbos instituto ir partnerių organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Rašytinis palikimas ir informacinės technologijos – El’Manuscript-2016.

Konferencijoje bus diskutuojama apie rankraštinių ir senųjų leidinių tekstų šiuolaikinių saugojimo, aprašymo, apdorojimo, analizės ir publikavimo priemonių kūrimą ir praktinį pritaikymą. Taip pat bus svarstomos problemos, susijusios su humanitarinių skaitmeninių išteklių rengimu ir panaudojimu mokslinėje ir pedagoginėje veikloje.

Konferencijos metu planuojama ir mokyklos veikla. Konferencijos svečiai kviečiami į paskaitas, praktinius užsiėmimus, išplėstines demonstracijų ir konsultacijų sesijas, kurios leis plačiau susipažinti su įvairiomis informacinėmis sistemomis ir darbo su šiomis sistemomis metodais.

Konferencija vyks Vilniaus universiteto Filologijos fakultete (Universiteto g. 5, Vilnius).

Kviečiame pasižvalgyti po konferencijos programą.

LKI

Atsakyti