Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premijos laureatas – doc. dr. Bronius Dobrovolskis

2019 m. gegužės 27 d. Kalbos ir kultūros institute „Lingua Lituanica“ įvyko Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premijos komisijos posėdis. Jame slaptu balsavimu nuspręsta 2019 m. premiją skirti pedagogui, kalbininkui, lietuvių kalbos vadovėlių, metodinių ir mokomųjų priemonių autoriui doc. dr. Broniui Dobrovolskiui už ilgametę turiningą ir visapusišką veiklą lituanistikos ir pedagogikos srityse. Premijos laureatas yra Pegagogo pavyzdys, mokytojų Mokytojas, vienas žymiausių lietuvių kalbos didaktikos autoritetų, visą gyvenimą paskyręs gimtosios kalbos puoselėjimui.
2 Bronius Dobrovolskis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bronius Dobrovolskis – pirmasis Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premijos laureatas

2018 m. įsteigta Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premija siekiama įamžinti kalbininko, pedagogo, tautosakininko, kraštotyrininko Petro Būtėno ir jo mokinės, kultūrinės ir lituanistinės veiklos mecenatės, Aleksandros Kalvėnaitės-Kazickienės atminimą.

Premija laureatui doc. dr. Broniui Dobrovolskiui bus iškilmingai įteikta birželio 13 d. 15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premijos komisija

Nuotraukoje – Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premijos komisija
2019 05 27

LKD-logo-fb

 

 

3 komisija 2019 05 27