Konkursas „Švari kalba – švari galva“ informuoja…

Mūsų mieliausi ir ištikimiausi konkurso dalyviai ir mylėtojai,
apgailestaudami pranešame, kad konkursas „Švari kalba – švari galva“ po dešimties metų nutraukia savo veiklą.
Esame be galo dėkingi visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie mūsų rengiamo konkurso. Per dešimtmetį jūsų būrys labai išaugo, jūs darėtės vis gudresni ir išmintingesni, mums vis sunkiau buvo rinkti nugalėtojus, nes kartais tik mažos smulkmenos ar kelios sekundės lemdavo pergalę. Mums džiugu buvo matyti vis augantį jūsų susidomėjimą, pastangas, entuziazmą ir malonų bendravimą visus šiuos dešimt metų. Viliamės, kad dalyvavimas šiame konkurse paįvairino jūsų mokyklinę kasdienybę, praturtino žiniomis ir patirtimi. Nuoširdžiai tikimės, kad ir toliau didžiuositės, kad mokate ir norite bendrauti gražia, unikalia lietuvių kalba. Tik mūsų visų bendromis pastangomis lietuvių kalba skamba ir skambės dar ne vieną šimtą metų!

Nuoširdžiai jūsų
Konkurso „Švari kalba – švari galva“ organizatoriai

svari-kalba-2016

Lietuvių kalbos mokytojai  nuoširdžiausiai dėkoja konkurso „Švari kalba“ organizatoriams ir kviečia visus mąstyti apie situaciją, kurioje atsidūrė visa lituanistika.