Konkurse „Rašom! 2016“ pristatoma nauja dalyvių kategorija

Šiemet konkurse „Rašom! 2016“ pristatoma naujovė. Tai nauja kategorija suaugusiųjų grupėje – atskirai bus vertinami mokytojų lituanistų darbai. Tokį organizatorių sprendimą lėmė didelis šio segmento atstovų susidomėjimas konkursu ir nevienoda mokytojų lituanistų kompetencija, lyginant su kitais suaugusiųjų grupės dalyviais.
Šeštus metus organizuojamo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso pradžia šiemet paskelbta sausio 15 d. Kaip ir kasmet, visi Lietuvos gyventojai kviečiami išbandyti gebėjimą dailiai rašyti ranka. Konkurse dalyviai rungiasi trijose amžiaus grupėse: 3–6 klasių moksleiviai, 7–12 klasių moksleiviai ir suaugusieji. Finalininkai rašo specialiai jiems skirtą tekstą.
Konkursą organizuoja Lietuvių kalbos instituto padalinys Lituanistikos židinys kartu su UAB „BIURO PASAULIS“. Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas galima rasti organizatorių interneto svetainėse www.rašom.lt, www.lki.lt, www.biuropasaulis.lt arba feisbuko puslapyje „Rašom/Piešiam“: facebook.com/rasom.piesiam.
Visų susidomėjusių dalyvių darbai laukiami iki 2016 m. vasario 15 dienos šiuo adresu: UAB „BIURO PASAULIS“, Vilkpėdės g. 20, Vilnius 03151, Lietuva.

Šaltinis čia

Atsakyti