Kristinos Sabaliauskaitės konkursas kviečia moksleivius pamąstyti apie gyvenimą internete

Kristina Sabaliauskaitė / P. Gasiūno nuotr.

Jau penktus metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitėkartu su leidykla „Baltos lankos“ 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius kviečia dalyvauti trumpojo rašinio konkurse.

Šiemet skelbiama tema „Online galima tapti bet kuo?“ Moksleiviai kviečiami pamąstyti apie gyvenimą internete: ar jis nevirsta priverstiniu tobulumo diktatu, ar visada atliepia tikrovę? Ar tai, kaip save vaizduojame virtualiame gyvenime, gali padėti spręsti realaus gyvenimo problemas; kokių privalumų / trūkumų turi onlineišrasti nauji savęs įvaizdžiai ir įsikūnijimai? Ar žmogui visada buvo būdingos savęs perkūrimo viešumai pastangos, ar tai tik mūsų dabarties ženklas?

Rašytoja K. Sabaliauskaitė, kaip visada, moksleivius ragina drąsiai ir atvirai aprašyti savo mintis ir patirtis.

Orientacinė rašinio apimtis – 1 000 žodžių. Rašinių leidykla laukia iki spalio 13 dienos. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 11 dieną. Išsamiau – leidyklos „Baltos lankos“ interneto svetainėje.