Kūrybingumo mokykla kviečia lavinti kūrybingumą ir dalyvauti konkurse

Treniruoti kūrybingumą kviečia Kūrybingumo mokykla – nemokamas edukacinis projektas-platforma, skirtas mokytojams, kad galėtų paįvairinti jų dėstomas pamokas, ir vyresniųjų klasių moksleiviams.

Turbūt sutiksite, jog kiekvienas mokykloje dėstomas dalykas yra ypatingas, pilnas netikėčiausių istorijų ir nutikimų. Kūrybingumo mokykla kviečia apsilankyti ir papildyti savo pamokas – nuo fizikos iki literatūros – atrastais kūrybingumo atvejais, žaismingais ir informatyviais video bei tekstais. 

Atsižvelgiant į ugdymo programą, buvo sukurta 12 pamokų, o jose pateikta aibė įrodymų, jog kūrybingumas egzistuoja kiekvienoje disciplinoje – nuo istorijos iki informacinių technologijų.

Daug naršyti ieškant informacijos užsienio kalba internete nebereikės – lektorių Tomo Ramanausko ir Kristupo Saboliaus sukurta lietuviška edukacine medžiaga galima naudotis laisvai, nemokamai ir be jokių registracijų – visas turinys prieinamas svetainėje www.kumokykla.lt, semtis informacijos ir įkvėpimo joje galite tiek savarankiškai, tiek demonstruodami ištraukas moksleiviams pamokų metu.

Kūrybingumo mokykla – taip pat ir konkursas. Kartu su partneriais įsteigti paskatinamieji prizai išradingiausiems jo dalyviams.

Į prizus pretenduoja:

  • MOKYTOJAI, kūrybingai pravedę savo dalyko pamoką ir atsiuntę to įrodymą pasirinktu formatu (iki birželio 14 d.);
  • KLASĖS (mažiausiai – 5 moksleiviai), sukūrusios pasirinktos pamokos video anonsą;
  • MOKSLEIVIAI, iki birželio 9 d. atlikę ir mums atsiuntę visas 12 kūrybingumą lavinančių užduočių.

Visa informacija ir edukacinė platforma čia

„Kūrybingumo mokyklos“ informacija

Informacijos šaltinis: https://www.upc.smm.lt/naujienos/priemones/kumokykla.php