Kviečiame dalyvauti Lietuvių kalbos viktorinoje

2018 m. lapkričio 18 d. sukanka 30 metų, kai lietuvių kalbai sugrąžintas valstybinės kalbos statusas. Ta proga Šiaulių miesto savivaldybė kartu su Lietuvių kalbos draugijos Šiaulių skyriumi kviečia dalyvauti kalbos viktorinoje, kuri nuo lapkričio 6 d. 12.00 val. iki lapkričio 19 d. 12.00 val. skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje.
Viktorinos dalyviams pateikta 30 klausimų iš įvairių lietuvių kalbos sričių. Iš kelių galimų atsakymų variantų reikia pasirinkti vieną. Viktorina skirta Šiaulių miesto bendruomenei, bet gali dalyvauti ir kitur gyvenantys visų amžiaus grupių ir išsilavinimo asmenys. Lituanistai ir lietuvių kalbos ir literatūros specialybės studentai viktorinoje dalyvauti gali, bet jie nebus vertinami. Viktorinos užduotis vienas asmuo gali atlikti tik vieną kartą.
Nugalėtojai bus apdovanoti Šiaulių miesto savivaldybės ir Lietuvių kalbos draugijos Šiaulių skyriaus įsteigtais prizais per baigiamąjį renginį „Kalba – tautos gyvybės duona“, vyksiantį lapkričio 26 d. (pirmadienį) 17.30 val. Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245).

siauliu krastas

 

Mielieji lituanistai, paraginkime kolegas, mokinius, TAU amžiaus universiteto studentus dalyvauti viktorinoje.
http://www.siauliai.lt/index.php?3697320192&fbclid=IwAR2x5jtw2XuhBfJl9qNY7ZjpZjIsQq_2enivEEjDnE58JslJTdLUhUO6tHE