Kviečiame dalyvauti lituanistų ir istorikų forume „Lietuvą kūrusios ir tebekuriančios asmenybės. XVIa. Lietuvos politikai ir rašytojai: jų kūryba ir idėjos šiandien“

2015 m. gegužės 15–16 dienomis Burbiškio dvare (Burbiškio kaimas, Pakalniškių sen., Radviliškio rajonas) vyks Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų lituanistų ir istorikų forumas „Lietuvą kūrusios ir tebekuriančios asmenybės. XVI a. Lietuvos politikai ir rašytojai: kūryba ir idėjos šiandien“. Forumo tikslas – aktualizuoti Lietuvos istorinių asmenybių įtaką Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui, jų idėjų gyvybingumą ir tęstinumą, aptarti, kuo svarbus istorinių asmenybių įtraukimas į istorijos ir literatūros mokymą, pasidalyti naujausiais lituanistikos (istorijos, literatūros, kultūros istorijos) tyrimais ir įžvalgomis, telkti lietuvių kalbos ir istorijos mokytojų bei akademinę bendruomenę.
Konferencijos pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija nuo 10.00 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių  registracija vyks iki gegužės 12 dienos.

Jei kiltų problemų dėl registracijos, skambinkite tel. (8 5) 277 9881 arba rašykite el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt.
Prašome skaityti prisegtą informaciją.
Kvietimas_Forumas
Lituanistų-istorikų forumo programa _Burbiškis_gegužės 15-16

 

Atsakyti