Kviečiame į konferenciją „Mūsų mokytojai – Daukantas ir Vydūnas“

Lietuvos Respublikos Seimas, Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Lituanistų sambūris ir Etninės kultūros globos taryba kviečia Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir užsienio lietuviškų mokyklų mokytojus į konferenciją „Mūsų mokytojai – Daukantas ir Vydūnas“, kuri vyks 2018 m. spalio 12–13 dienomis.

Konferencijos tikslas – įprasminti Europos paveldo metus, aptarti Simono Daukanto ir Vydūno darbų ir idėjų aktualumą šiandienos mokyklai, visuomenei, pasidalyti naujausiais istorijos, literatūros, kultūros istorijos tyrimais ir įžvalgomis, telkti akademinę ir mokytojų bendruomenę.

Maloniai kviečiame lituanistus, istorikus, pradinių klasių ir etninės kultūros mokytojus dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ paspaudus nuorodą Registracija. Dalyvių registracija vyks iki spalio 9 d. Tuos, kurie norėtų dalyvauti tik vieną dieną konferencijoje, prašome paskambinti arba parašyti žemiau nurodytais telefonu arba elektroniniu paštu.

Konferencijos pradžia – 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val. Spalio 12 d. konferencija vyks Lietuvos Respublikos Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius), spalio 13 d. – Lietuvių literatūros ir tautosakos institute (Antakalnio g. 6, Vilnius).

Dalyviams bus išduotos pažymos.

Išsamesnė informacija tel. (8 5) 277 9881 arba el. p. Meile.Ceponiene@upc.smm.lt.

Rastas-kvietimas-Konferencija

Konferencijos-programa-Daukantas-Vydunas

upc_violet