Kviečiame į kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ renginius

2018 m. balandžio 3–6 dienomis penktą kartą Lietuvoje vyksianti kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“ kviečia pradinių klasių, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus į kūrybines dirbtuves „Knygos gimimas“ekspediciją po knygų namus, vaidybinį šokio spektaklį „Mažojo princo istorija“, literatūrinės muzikinės programos „Sãva“ pristatymą, literatūrinės-muzikinės kompozicijos pagal Justino Marcinkevičiaus poetinę dramą „Mindaugas“ pristatymą. Mokytojai turės galimybę susipažinti su įvairiais pasakų sekimo būdais, Aleksandro Puškino kūrinių vertimų istorija, leistis į pažintinę kelionę su Vladislovu Sirokomle, dalyvauti Lietuvos kino centro kino edukacijos veiklų pristatyme ir daugelyje kitų renginių. Iš viso šiais metais į „Menų dūzgių“ sąjūdį įsitraukusių 44 kultūros ir švietimo įstaigų edukatoriai, menininkai ir pedagogai siūlo mokytojams per 60 informacinių, kūrybinių, mokomųjų, kultūrinių renginių.

Renginių kalendorius

Registracija į renginius vyksta portale Ugdymo sodas.

Daugiau apie „Menų dūzges“ skaitykite Naujienlaikrašyje.

upc_violet