Kviečiame į lituanistinių mokymo priemonių pristatymą

2015 m. spalio 29 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras  kviečia dalyvauti lietuvių kalbos mokytojus, dirbančius su užsieniečių vaikais ir grįžusiais iš užsienio vaikais, mokytojus, dirbančius mokyklose, vykdančiose ugdymo programą tautinių mažumų kalba, mokyklų vadovus į lituanistinių mokymo priemonių „Kelionė į Lietuvą“ ir „Laiškai iš Lietuvos“ pristatymą.

Tikslas  – pristatyti Ugdymo plėtotės centro projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ parengtas lituanistinio ugdymo mokomąsias priemones, skirtas dirbti su 6–9 ir 10–13 metų mokiniais.

Pristatymas vyks Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2/7, Vilnius),  Kolegijų salėje.

Pradžia – 15.00 val. Dalyvių registracija nuo 14.30 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis adresu   http://goo.gl/forms/e8hgfde5wa. Konferencijos dalyviams bus išduotos pažymos.

Registravimasis

Registracija į lituanistinio ugdymo mokomųjų priemonių pristatymą

2015 m. spalio 29 d., 15.00 val., Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salė

Skaityti daugiau…

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 5) 277 9881 arba el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt.

Visi  dalyviai gaus dovanų pristatomų mokomųjų priemonių komplektus.

Meilė Čeponienė
Projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ veiklos vadovė
Kvietimas
Programa_10-29

 

 

Atsakyti