Kviečiame į mokslinį seminarą – leksikografų dirbtuves „Leksikografija – mokslas ir gyvenimas“

Š. m. liepos 5 d. Lietuvių kalbos institute vyks Bendrinės kalbos tyrimų centro organizuojamas mokslinis seminaras – antrosios leksikografų dirbtuvės „Leksikografija – mokslas ir gyvenimas“. Mokslinis seminaras šiais metais skirtas žodynininkės Irenos Ermanytės jubiliejui paminėti.

Irena Ermanytė – pirmoji „Antonimų žodyno“ autorė, rašiusi ir redagavusi akademinį „Lietuvių kalbos žodyną“ (IX–XX t.), rengusi „Frazeologijos žodyną“ (2001 m.). 1996 m. jai kartu su kitais paskirta Lietuvos Respublikos mokslo premija už darbą prie „Lietuvių kalbos žodyno“, 2002 m. – Lietuvos mokslo premija už darbą prie „Frazeologijos žodyno“.

Seminaro pradžia 10 val.  Kviečiame susipažinti su išsamia seminaro programa ir dalyvauti!

LKI