Kviečiame į mokymus-konsultacijas priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogus, dirbančius ugdymo įstaigose tautinių mažumų kalbomis

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras kviečia dalyvauti konsultaciniuose mokymuose „Ugdymas lietuvių kalba tautinių mažumų mokyklose“.

Konsultacijų tikslas – stiprinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų lietuvių kalbos mokymo gebėjimus ir žinias tautinių mažumų mokyklose, vykdančiose ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programas, kad vaikai lietuvių kalbos, kuri nėra jų gimtoji, galėtų pradėti mokytis kuo anksčiau.

Mokymai-konsultacijos nemokami, trukmė 8 akad. val., renginių pradžia – 12 val.

Seminarai vyks:

  • Gruodžio 18 d. Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centre (Baltijos pr. 51). Registruotis.
  • Gruodžio 18 d. Visagino švietimo pagalbos tarnyboje (Draugystės g. 12, Visaginas). Registruotis.
  • Gruodžio 19 d. Vilniaus Naujamiesčio mokykloje (Ševčenkos g. 17, Vilnius). Kviečiame Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus. Registruotis.
  • Gruodžio 19 d. Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilnius). Kviečiame Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus. Registruotis.
  • Gruodžio 20 d. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje (Vytauto g. 35, Šalčininkai). Registruotis.
  • Gruodžio 20 d. Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilnius). Kviečiame Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus. Registruotis.
  • Gruodžio 27 d. Vilniaus Naujamiesčio mokykloje (Ševčenkos g. 17, Vilnius). Kviečiame Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus. Registruotis

Kviečiame pasirinkti Jums tinkamą laiką ir vietą iš mūsų siūlomų ir registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Ugdymo plėtotės centras kelionės išlaidų neapmoka.

Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė

Aldona Zaukienė, tel. (8 – 5) 277 2194

Informacijos šaltinis: https://www.upc.smm.lt/naujienos/mazumos/mokymai-konsultacijos.php