Kviečiame į tradicinę Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokytojų konferenciją

2017 m. spalio 2–3 d. maloniai kviečiame į tradicinę Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokytojų konferenciją „Algirdas Julius Greimas Lietuvoje, pasaulyje, mokykloje“, skirtą į UNESCO minimų datų sąrašą įtraukto mitologo, semiotiko, kalbininko Algirdo Juliaus Greimo  100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Konferencijos tikslas – aktualizuoti A. J. Greimo gyvenimą, mokslinę veiklą, nuopelnus Lietuvai, aptarti jo idėjų plitimą mokykloje. Pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus prof. habil. dr. Arūnas Sverdiolas, prof. dr. Egidijus Aleksandravičius, prof. dr. Kęstutis Nastopka, doc. dr. Darius Kuolys, dr. Dainius Razauskas, dr. Saulius Žukas, lekt. dr. Jūratė Levina ir kt. Renginio metu bus atidaryta paroda „Pasaulis semiotiko akimis“.

Konferencija vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) Konferencijų salėje.

Pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija nuo 10.30 val.

Maloniai prašome patvirtinti savo dalyvavimą iš anksto registruojantis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ iki rugsėjo 30 d.

Konferencijos dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Konferencijos programa-A.J.Greimas-2017

upc_violet