Kviečiame moksleivius dalyvauti G. Morkūno vardo esė konkurse

Interneto dienraštis Bernardinai.lt kartu su kultūros savaitraščiu „Literatūra ir menas“ kviečia dalyvauti antrajame „G. Morkūno vardo esė konkurse“. Praeitais metais nepaprastai didelio susidomėjimo sulaukęs konkursas grįžta ir kviečia vėl galąsti eseisto plunksną. Primename, kad konkurse gali dalyvauti bet kurio amžiaus moksleiviai bei suaugusieji.

Visas kvietimo tekstas skelbiamas čia.

Prikabiname konkurso nuostatus. Labai kviečiame skelbimą persiųsti jūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytojams, pakviesti save išbandyti vyresniųjų klasių moksleivius.

Darbų lauksime nuo 2016 m. rugsėjo 12 d. iki 2016 m. lapkričio 1 d. imtinai. Darbus siųsti el. paštu konkursas@bernardinai.lt (tačiau prieš siųsdami atidžiai perskaitykite reikalavimus).

g-morkuno_konkurso-nuostatai_2016

Bernardinai.lt