Kviečiame prisijungti prie Ugdymo plėtotės centro vaizdo įrašų kanalo „Youtube“!

Ugdymo plėtotės centro „Yotube“ kanalas kviečia tobulintis neišeinant iš namų. Jame pateikiama aktuali informacija ugdymo, kvalifikacijos kėlimo, suaugusiųjų švietimo, ekspertinės veiklos temomis.

Jūsų patogumui visi kanalo įrašai yra sugrupuoti pagal temas į atskirus blokus.

Galėsite pažiūrėti filmus, reportažus, paskaitas iš įvairių renginių, organizuojamų Ugdymo plėtotės centre. Taip pat rasite filmų apie mokinių gamtamokslinę veiklą, kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“, galėsite debatuoti savo klasėje įvairiausiomis temomis, daugiau sužinoti apie autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų ugdymą, organizuoti fiziškai aktyvią pertrauką su savo auklėtiniais, pasiklausyti paskaitų iš Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei įvairių konferencijų, susipažinti su švietimo asociacijomis ir domėtis daugeliu kitų aktualių temų.

Prisijunkite prie mūsų!

Informacinių technologijų skyrius
upc_violet