Kviečiame skaityti svetainę www.lietuva.lt/vaikams

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį svetainėje www.lietuva.lt sukurtas atskiras skyrelis mokiniams. Jame trumpai pristatomi svarbiausi Lietuvos istorijos faktai, kultūros, sporto pasiekimai, pabrėžiamas kiekvieno piliečio indėlis į valstybės gyvenimą.

www.lietuva.lt/vaikams struktūra sukurta remiantis svarbiausiais valstybei žodžiais: Aš, Mes, Laisvė ir kitais. Lankytojai kviečiami sudėlioti kryžiažodį, susipažinti po kiekvienu žodžiu slypinčia istorija ir patys prisidėti prie svetainės turinio: kiekvienas gali įkelti nuotrauką. Ties kiekvienu žodžiu pateikiama ne tik trumpa istorija, bet ir daug nuorodų į susijusią vaizdo, garso medžiagą.

Svetainėje pateiktas ir nuolat bus pildomas lankytinų Lietuvos vietų žemėlapis.

Pirmokėliai ir jų mokytojai www.lietuva.lt/vaikams ras naujausią Lietuvos pirmoko pasą.

Kviečiame apsilankyti naujoje svetainėje ir ją pildyti!

lietuvavaikams_mokykloms

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El.p. info@smm.lt
Tel. (8 5) 2191235