Kvietimas dalyvauti nacionaliniame raštingumo konkurse, skirtame 4-5 klasių mokiniams

Nacionalinis diktantas kasmet tampa vis populiaresnis. Pasigirsta balsų, kad ir žemesniųjų klasių mokiniai nori turėti savo konkursą, nes varžytis su vyresniaisiais jiems per sudėtinga. Šiemet rengiamas pirmasis nacionalinio raštingumo konkursas, skirtas 4-5 klasių mokiniams. Tikėkime, kad šis konkursas taps tradicinis.
4-5 klasei skirtas konkursas

4-5 klasių mokiniai 2016 m. gegužės 7 d. kviečiami dalyvauti nacionaliniame lietuvių kalbos raštingumo konkurse „MAŽASIS DIKTANTAS“.

Konkurse  „MAŽASIS DIKTANTAS“ kviečiami dalyvauti geriausius rezultatus šalies savivaldybių lietuvių kalbos konkursuose pasiekę 4 ir 5 klasių mokiniai. Kviečiamų dalyvių skaičius vienai amžiaus grupei (klasei) nustatytas pagal mokinių skaičių savivaldybėje (žr. Konkurso nuostatų 1 priedą).

Dalyvių registracija konkursui „MAŽASIS DIKTANTAS“ vyksta iki balandžio 29 d. www.mazasisdiktantas.lt . Konkursas vyks gegužės 7 d. 12 val. LEU Lituanistikos fakultete (Vilniuje).

Nacionalinį mokinių raštingumo konkursą „MAŽASIS DIKTANTAS“ rengia VšĮ „Mokykla vaikams“ su partneriais:

  • Švietimo ir mokslo ministerija;
  • Valstybine lietuvių kalbos komisija;
  • LEU Lituanistikos fakultetu;
  • Nevalstybine progimnazija „MAGIS“ (Vilnius).

Informacija apie Konkursą „MAŽASIS DIKTANTAS“ teikiama www.mazasisdiktantas.lt, tel. 8698 09403, el. p. mazasisdiktantas@mokyklavaikams.lt .
Logo-SMM