Kvietimas į naujos pilietinio ugdymo medžiagos pristatymą – mokymus

Pilietinės visuomenės institutas kviečia į projekto „Kuriame Respubliką“ parengtos naujos pilietinio ugdymo medžiagos bendrojo lavinimo mokykloms pristatymą – mokymus, kurie vyks lapkričio 6 d., ketvirtadienį, Vilniuje, Konferencijų centre „Dainava“ (A. Vienuolio g. 4).

Renginyje pristatoma ir mokykloms naudotis siūloma pilietinio ugdymo medžiaga yra paremta didžiausio Lietuvoje pilietiškumo ugdymo projekto „Kuriame Respubliką“ patirtimis ir geriausiais mokyklų įgyvendintų veiklų pavyzdžiais. Projekto metu vaikai ir jaunuoliai iš beveik visos Lietuvos įvardijo ir praktiškai sprendė opiausias savo bendruomenių ir visos valstybės problemas. Jų patirtimi paremta ugdymo medžiaga – tai idėjiniai ir dalykiniai pasiūlymai, skirti mokykloms, norinčioms sėkmingiau ugdyti savo mokinių pilietiškumą, sustiprinti savo bendruomenę, padaryti jos gyvenimą savarankiškesnį, prasmingesnį ir įdomesnį, tvirčiau susieti jį su Lietuvos Respublikos kūrimu.

Renginio dalyviai bus supažindinti ne tik su aktualia ugdymo medžiaga, bet ir su jos praktinio panaudojimo būdais. Mokymuose bus pristatoma ši naujai parengta medžiaga:

  • Neformalaus pilietinio ugdymo gairės, skirtos mokyklos gyvenimui atnaujinti ir savarankiškai mokyklos bendruomenei ugdyti;
  • Moduliai, skirti mokinių pilietiškumui lietuvių kalbos ir istorijos dalykų pamokose ugdyti;
  • Mokytojų ir mokyklų bendruomenių kvalifikacijai tobulinti skirta mokymų programa (mokyklų vadovams ir švietimo centrų atstovams).

Į renginį kviečiami registruotis bendrojo ugdymo, profesinių mokyklų istorijos, lietuvių kalbos, pilietinio ugdymo ir kitų dalykų mokytojai, mokyklų administracijos darbuotojai ir švietimo centrų atstovai.

Registracija vyksta iki spalio 30 d. paspaudus šią nuorodą: https://docs.google.com/a/civitas.lt/forms/d/1zB8TG5EUUJ2-OiX10pEFXc3tCZWHHJhIfWASVLuSieQ/viewform?c=0&w=1

Programa – Kvietimas_metodiku pristatymas 130 mokytoju_2014-10-20 FINAL

Daugiau informacijos apie projektą – www.kuriamerespublika.lt.

 

Atsakyti