Kvietimas į popietę „Poezijos ruduo Prezidentūroje“

Popietė „Poezijos ruduo Prezidentūroje“ vyks lapkričio 17 d. 17.00 val. Kolonų salėje.
Tai pirmasis akcijos „Knygų Kalėdos 2015“ renginys. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau penktą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms.

Poezijos skaitymus jau antrus metus organizuojame kartu su  Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla. Šiemet renginyje dalyvaus ir savo eiles skaitys Poezijos pavasario ir kitų literatūrinių premijų laureatai: Vladas Braziūnas, Aidas Marčėnas, Donaldas Kajokas, Rimvydas Stankevičius ir poetė Daiva Čepauskaitė. Renginį ves poetas Arnas Ališauskas.

Trukmė  apie 1,5 val.

Susidomėjusius kviečiame registruotis:
renginiai@prezidentas.lt arba telefonu 2664073.

Atsakyti