„Lietuva skaito!“: skelbiamas konkursas

Vienos dienos skaitymo skatinimo akcija „Lietuva skaito!“ jau ketvirtus metus iš eilės ruošiasi paminėti gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Ta proga rengiamas konkursas „Skaitymo pozos“ – parodyk, kaip skaitai tu?! Filmuok, montuok ir pasidalink savo video!

Lietuvos leidėjų asociacijos (LLA) organizuojamame konkurse kviečiame dalyvauti komandas, sudarytas iš 3–5 vyresniųjų (10–12) klasių moksleivių. Konkursu siekiama skatinti skaitymą ir laužyti nusistovėjusius stereotipus.
Laureatai įgys galimybę nemokai keliauti „Skaitančiu traukiniu“ (maršrutu Klaipėda – Vilnius, įlipti bus galima pasirinktoje stotelėje) gegužės 7-ąją; Vilniuje jiems bus suorganizuota literatūrinė ekskursija „Jurgio Kunčino takais“. Prizinių vietų laimėtojai pelnys Lietuvos leidėjų asociacijos ir leidyklų įsteigtų prizų.
Filmukų (ne ilgesnių nei 1 min. trukmės) lauksime iki balandžio 25 d. el. paštu skaitymopozos@gmail.com (didesnės apimties filmukus galite siųsti per Wetransfer, Dropbox ar kitą panašią duomenų saugyklą). Filmukai bus skelbiami akcijos „Lietuva skaito“ paskyroje Youtube.
Registruodami komandą nurodykite kuruojantį (-čią) mokytoją, kuris (-i), laimėjimo atveju, galėtų lydėti literatūrinės kelionės metu.
P. S. Kelias skaitymo pozas jau buvome atradę, galima pamatyti čia.
Nedelsk ir suspėk į „Skaitančio traukinio“ vagoną!
LLA