Lietuvių kalbos dienos. Lankstinukai

Lkd-2016-logo1-300x186Lietuvių kalbos dienos greit baigsis, bet rūpestis gimtąja kalba tęsiasi ir turi tęstis. Tad džiaugiamės, kad Lietuvių kalbos draugija maloniai pasidalijo Kelmės rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vyriausioji kalbos tvarkytojos dr. Onos Laimos Gudzinevičiūtės parengtais lankstinukais. Viliamės, kad jie bus skelbiami ten, kur tik įmanoma, linkime, kad visi, juos skaitysiantys, imtų atidžiau stebėti savo kalbą ir vengti klaidų.
Lankstinukai-2016

Lankstinukai-2016-titulinis

Maloniai prašome naudotis lankstinukais.
Atkreipiame dėmesį, kad jų vidus gali būti komponuojamas pagal poreikius (rinktis yra iš ko),
tačiau titulinis turėtų būti nekeičiamas.

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvių kalbos draugijai ir lankstinukų autorei už pasidalijimą.

Atsakyti