Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centras kviečia kartu pasitikti Lietuvos nacionalinę šventę – Vasario 16-ąją (Valstybės atkūrimo dieną)

Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) rengiamos kūrybinės dirbtuvės „Vilniaus miesto pasakos“.
Mūsų sostinė Vilnius – viena gražiausių Europoje. Joje daugybė puikių bažnyčių, viduramžius menančių gatvelių. Siūlome pasivaikščioti po Vilniaus paveikslų galerijos parodą „Senojo Vilniaus vizijos Juozapo Kamarausko akvarelėse“, susipažinti su autoriaus akvarelėse įamžinta Vilniaus panorama ir nebeegzistuojančiais senosios architektūros paminklais, sukurti miesto vaizdų atviruką. Kviečiame darželiuose, mokyklose organizuoti kūrybinių dirbtuvių metu sukurtų atvirukų parodas.

Jaunesniojo amžiaus dalyviai, atvykę į Vilniaus paveikslų galerijoje vykstančias kūrybines dirbtuves, gaus dovanų knygelę „Vilniaus paveikslų galerijos paslaptys“. Išradingas ir šmaikštus personažas Jonas Karolis Chodkevičius papasakos įdomių istorijų apie galerijoje eksponuojamus paveikslus, jų autorius, istorines asmenybes ir užduos klausimus.

Primename, kad bilieto kaina vienam mokiniui – 0,30 EUR. Informacija teikiama ir užsakymai priimami tel.: (8 5) 212 14 77, 8 659 58 066.

Informaciją apie naujausias edukacines programas galite rasti Lietuvos dailės muziejaus tinklalapyje www.ldm.lt, skyrelyje „Edukacija“, ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „LDM Meno pažinimo centras“.

Daiva Banikonienė
Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centro vedėja

upc_violet