Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

1990-03-11

Ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimas
Lietuvos nepriklausomybės
atkūrimo dienos proga

 

Jau 26 metai, kai Kovo 11-osios šventinė nuotaika pasklis po visą Lietuvą – nuo sostinės iki mažiausių miestelių. Tegu būna šventė kiekvienuose namuose ir kiekvienoje širdyje, juk švenčiame mūsų visų laisvę. Laisvę kalbėti savo kalba, laisvę sakyti savo nuomonę, laisvę patiems kurti savo Tėvynę. Tik mes patys esame už ją atsakingi – už pasiekimus ir už tai, ką reikia tobulinti bei keisti.

Didelius lūkesčius siejame su laisvos Lietuvos užauginta karta, kuri žengia pirmuosius savarankiškus žingsnius versle, moksle, politikoje. Tikiu, kad jauni žmonės, gimę laisvoje Lietuvoje, bus rūpestingi jos ateities kūrėjai, kad Tėvynės meilė ir laisvė bus jų aukščiausia vertybė.

Kiekvienas branginkime ir saugokime Lietuvos – mūsų pačių – laisvę. Mokydamiesi ir dirbdami. Ištiesdami pagalbos ranką kitam. Visi esame vienos Tėvynės vaikai. Kur ir kas bebūtume, kasdien kuriame savo valstybę.

Džiaugsmingos ir prasmingos šventės visiems!
Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė

Logo-SMM

Atsakyti