Literatūrinio vyksmo tendencijos: nuo knygų klubų iki netradicinių skaitymo erdvių

Gretos Skaraitienės / BFL nuotrauka

Įtakingas verslo leidinys „Forbes“ viena pagrindinių su literatūra susijusių praėjusių metų tendencijų įvardijo knygų klubų suklestėjimą. Poreikis ne tik skaityti, bet ir kalbėtis apie perskaitytas knygas, susitikti su kitais skaitančiaisiais, rašytojais, kritikais, literatūrologais, apie knygas rašančiais žmonėmis ir šiais metais, apžvalgininkų teigimu, neatslūgs.

Šios pasaulinės literatūros tendencijos neaplenkia ir Lietuvos: buriasi didesni ar mažesni skaitytojų klubai, susitikimai su autoriais surenka pilnas sales. Atsiranda vis daugiau norinčiųjų skaityti netradicinėse erdvėse, o socialiniai tinklai lūžta nuo su knygomis ir skaitymu susijusių grotažymių.

Daugiau skaitykite: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2019-01-11-literaturinio-vyksmo-tendencijos-nuo-knygu-klubu-iki-netradiciniu-skaitymo-erdviu/173787