Lituanistų ir istorikų forumas „Lietuvos pasakojimas mokykloje: kokį turime, kokį kursime?“

2014 m. rugsėjo 26–27 dienomis Biržų pilies arsenalo konferencijų salėje (J. Radvilos g. 3, Biržai) vyks lituanistų ir istorikų forumas „Lietuvos pasakojimas mokykloje: kokį turime, kokį kursime?“.

Forumo tikslas – pasidalinti idėjomis ir įžvalgomis apie Lietuvos pasakojimo mokykloje probleminius aspektus, istorijos bei lietuvių kalbos ir literatūros mokymo jungtis, telkti lituanistų ir istorikų mokytojų ir akademinę bendruomenę.

Forumo programoje numatyti pranešimai bei diskusijos, skirti aptarti Lietuvos pasakojimo mokykloje tikslus ir paskirtį,  Lietuvos pasakojimo bendrąsias vietas, išsiskiriančius naratyvus, aštrius kampus, LDK ir tautinės Lietuvos jungtis, Lietuvos pasakojimo kūrimo gaires.

Forumo pradžia – 12.00 val. Dalyvių registracija nuo 11.00 val. Registracija.

Lituanistų forumo programa