Lituanistų konferencija „Lituanistika – gyvas mokslas. Nauji tekstai – naujos jungtys – nauji būdai“

2015 m. lapkričio 13–14 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla kviečia į Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų konferenciją „Lituanistika – gyvas mokslas. Nauji tekstai – naujos jungtys – nauji būdai“.
Konferencijos tikslas – supažindinti mokytojus su kalbos ir literatūros mokymuisi aktualiomis mokslininkų įžvalgomis ir pasidalyti idėjomis, kaip pagerinti lietuvių kalbos ir kultūrinio raštingumo pasiekimus pagrindinio ugdymo pakopoje, aktualizuoti ugdymo turinį ir pasirengti naujos lietuvių kalbos ir literatūros programos įgyvendinimui.

Konferencija vyks Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje (Ganyklų g. 2, Palanga).

Pradžia – 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro duomenų tvarkymo sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių registracija vyks iki lapkričio 10 d.

Konferencijos dalyviams bus išduotos pažymos.

Išsamesnė informacija tel. (8 5) 277 9881 arba el. p. meile.ceponiene@upc.smm.lt.

Konferencijos programa
Rastas.Konferencija

Atsakyti