LKI „Lituanistinių susitikimų“ ciklas

Lkd 2016 logoLietuvių kalbos institutas pradėjo „Lituanistinių susitikimų“ – išvažiuojamųjų renginių Lietuvos miestuose ir rajonuose – ciklą. Vasario 23 d. Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyboje surengta išvažiuojamoji konsultacija-seminaras, kuriame buvo aptartos lietuvių kalbos mokymo ir plėtros Rytų Lietuvos regionuose problemos.

Seminare pranešimus skaitė LKI Bendrinės kalbos tyrimų centro mokslininkės:

dr. Jurgita Jaroslavienė – „Bendrinė lietuvių kalba šiandien: tarties ir raštingumo sąsajos“;

Solvita Labanauskienė – „Būdingiausios rašybos, skyrybos, sintaksės klaidos mokinių rašiniuose“;

Agnė Aleksaitė – „Mokinių apklausos apie lietuvių kalbos leksiką (2015) rezultatų pristatymas“.
„Lituanistiniai susitikimai“ pagal  „Lietuvių kalbos dienų“ programą dar bus surengti Kėdainiuose, Skuode, Kretingoje ir Gargžduose. Juose LKI mokslininkai susitiks su rajonų mokytojais-lituanistais, lituanistinės kultūros ir paveldo klausimais besidominčiais žmonėmis.

Šaltinis
LKI logo

Atsakyti