Maironio premijos laureatas – Almis Grybauskas

Almis Grybauskas. Kornelijaus Platelio nuotrauka.

54-ojo Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ laureatu tapo poetas, vertėjas Almis Grybauskas. Kauno miesto savivaldybės įsteigta Maironio premija poetas bus apdovanotas už eilėraščių knygą „Toli blizga“.

„Poezijos pavasario“ Maironio premija (3000 eurų) kasmet skiriama už geriausią naują poezijos knygą, pasirodžiusią per praėjusius kalendorinius metus. Laureatą renka vertinimo komisija, sudaryta iš penkių paskutinių „Poezijos pavasario“ laureatų. Šiemet tai buvo poetai Vladas Braziūnas, Tautvyda Marcinkevičiūtė, Kęstutis Navakas, Ramutė Skučaitė ir Tomas Venclova.

Daugiau skaitykite:  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2018-04-24-maironio-premijos-laureatas-almis-grybauskas/169598