„Menų dūzgės“ artėja – kviečiame semtis įkvėpimo!

Kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“ – tai kultūros institucijų ir mokytojų sąjūdis, skirtas tobulėti, glaudinti abipusius ryšius, generuoti idėjas, siekiant geresnės kultūros edukacijos ir mokinių mokymosi kokybės.

2018 metų balandžio 3–6 dienomis visoje Lietuvoje „Menų dūzgės“ sujus jau 5-tą kartą. Jose dalyvaus 44 kultūros ir švietimo įstaigos, vyks per 60 informacinių, kūrybinių, mokomųjų, kultūrinių renginių.

Tikime, kad mokytojai, įkvėpti įgytos patirties, į kultūros erdves ne kartą grįš – jau kartu su mokiniais, skatins juos tyrinėti ir tobulėti, sukurs naujų, aktyvų mokymąsi motyvuojančių užduočių ir tokiu būdu prisidės prie mokinių pasiekimų gerinimo.

„Menų dūzgės“ yra Ugdymo plėtotės centro inicijuojamas, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos bei Švietimo ir mokslo ministerijos palaikomas renginys, tradiciškai vykstantis mokinių pavasario atostogų metu.

Registracija į „Menų dūzgių“ renginius vyksta „Ugdymo sodo“ sistemoje.

Renginių kalendorius