„Menų dūzgės“ – kultūros edukatorių ir mokytojų bendrakūros link

Kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“ – tai jau tradicija tapęs kultūros edukaciją ir bendrąjį ugdymą vienijantis sąjūdis, kurio metu mokytojai ir kultūros edukatoriai ieško jungčių, diskutuoja dėl bendradarbiavimo galimybių, mokosi vieni iš kitų, mokytojams sudaromos galimybės patiems išbandyti kultūros įstaigų parengtas edukacines programas. 2019 metais „Menų dūzgės“ įvyko jau 6-ąjį kartą. Šiais metais „Menų dūzgėse“ buvo pristatoma ir dalis Kultūros paso paslaugų.

Maloniai kviečiame mokyklų atstovus, koordinuojančius mokinių pažintinę kultūrinę veiklą ir (ar) Kultūros paso koordinatorius į Nacionalinį muziejų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus, kuriame įvyks kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ baigiamasis renginys.

Renginio tikslas – aptarti kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ įgyvendinimo kontekstą ir rezultatus.

Renginys vyks 2019 m. gegužės 15 d. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės vadovų rūmuose (Katedros a. 4, LT-01143 Vilnius). Pradžia – 11.00 val.

Renginyje dalyvaus LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR kultūros ministerijos atstovai, mokslininkai, mokytojai.

Kviečiame registruotis į renginį.

Renginio programa 2019-05-07