#MetųŽodis: mokytojai – įtakdariai

Liko trys savaitės iki gruodžio 31-osios – dienos, iki kurios siūlomi kandidatai į Metų žodžio ir Metų posakio rinkimų sąrašą. Dabar jame yra 50 žodžių, 35 posakiai. Kaip ir visuose rinkimuose, esama kandidatuojančių ne pirmą kartą. Kaip ir visuose rinkimuose, atsiras kandidatų, išdygstančių paskutinę akimirką. Bus ir prieigose besisukiojančių paribinių elementų.

Metų žodžio ir Metų posakio rinkimus organizuoja Lietuvių kalbos draugija su „Lietuvos žiniomis“ ir Lietuvių kalbos institutu. Siūlymai teikiami Metų žodžio paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ ir el. paštu metuzodis@gmail.com. Balsavimas portale www.lzinios.lt prasidės 2019 m. sausio 10 d. Internetinio balsavimo ir komisijos balsavimo rezultatai bus paskelbti 2019 m. vasario 21 d.

„Dvylika AMBICIJŲ, juodvarnėmis lakstančių, arba VILNIUS – GERESNĖ VIETA! Skamba puikiai! Ypač žinant, ką nuo seno yra įprasta vadinti „gera vieta“!“

Nepriklausomybės šimtmet