Ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga

Gerbiami mokytojai, tėvai, mieli mokiniai, studentai,

šventiškai, kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis įžengiame į naujus mokslo metus. Linkiu, kad Jūsų smalsumas, naujų žinių troškimas, kibirkščiuojanti jaunatviška energija neblėstų visus metus, o sėkmingai įveikti iššūkiai įkvėptų ryžtis naujoms viršūnėms.

Mieli mūsų šaunūs, darbštūs, profesionalūs mokytojai! Jūsų rami išmintis, savo dalyko išmanymas ir kantrus atsidavimas darbui, sugebėjimas kasdienybę priimti kūrybiškai, geranoriškas požiūris brandina jauno žmogaus protą, drąsina širdį. Nesustokite, siekite įgyti naujų profesinių žinių, naujos patirties, kūrybiškai atsiliepkite į šių dienų svarbius visuomenės iššūkius. Jaunam žmogui Jūs esate pavyzdys ir autoritetas, kartais – visam gyvenimui. Kantrybės Jums, ištvermės, kuo daugiau tų džiaugsmu nutvilkančių, pakylėjančių akimirkų, suteikiančių jėgų, įprasminančių mūsų profesiją.

Nuoširdžiai noriu pakviesti mokinių tėvus intensyviau įsitraukti į mokyklos gyvenimą. Veikdami išvien dėl bendro tikslo kurkime savo svajonių mokyklą. Tebūna tai palanki ir suteikianti impulsų tobulėti erdvė visiems bendruomenės nariams.

Kiekvieni mokslo metai – tai nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tegul pirmasis jos puslapis būna džiaugsmingas, o visi metai – kupini gyvybės ir veržlaus kūrybiškumo.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė

Šaltinis čia

Atsakyti